We-Vibe NEW Touch

Stworzony z myślą o kobietach masażer łechtaczkowy We-Vibe NEW Touch nadaje nowy rytm masturbacji i grze wstępnej. Kształt przypominający jajeczko doskonale dopasowuje się do łechtaczki, a silniki wibrujące wprawiają w ruch całą powierzchnię gadżetu. Można wybrać jeden z aż 8 programów działania, ciesząc się uczuciem rozkoszy nawet do 2 godzin! Fioletowy masażer łechtaczkowy We-Vibe ładowany jest kablem USB, a innowacyjny wskaźnik niskiego poziomu baterii pokaże, kiedy urządzenie podpiąć należy do prądu.
KUP TERAZ
Masażer We-Vibe pokrywa wysokiej klasy silikon medyczny, bezpieczny w kontaktach z ciałem. Gadżet jest w pełni wodoodporny, dlatego można nim urozmaicać wizyty pod prysznicem. Produkt jest przyjemny w dotyku i idealnie leży do dłoni. Jego sterowanie jest intuicyjne zarówno w przypadku samotnych igraszek, jak i podczas gry wstępnej. Kształt masażera łechtaczkowego nie zdradza jego przeznaczenia, a silniczki wibrujące działają maksymalnie cicho. Od teraz możesz zadbać o własną przyjemność bez względu na okoliczności!

Sposób użycia

Masażer We-Vibe uruchamiany jest za pomocą przycisku wbudowanego w produkt. Pozwala on na włączanie/wyłączanie urządzenia, a także zmianę mocy wibracji. Gadżet jest wodoodporny, dlatego po użyciu można go umyć pod bieżącą wodą z mydłem lub przy użyciu kosmetyków do higieny zabawek erotycznych. Po osuszeniu należy przechowywać go w pudełku lub bawełnianym woreczku. Widoczna cena za zestaw obejmuje jeden masażer łechtaczkowy We-Vibe z kablem USB do ładowania.

Co nowego:

- wskaźnik niskiego poziomu baterii,

- ulepszony pokrowiec do ładowania,

- miękka powłoka z silikonu medycznego,

-ładowanie z gniazda USB.

SPRAWDŹ JUŻ DZIŚ!

O produkcie

Odwiedzaj sklepy z gadżetami erotycznymi po więcej! W ofercie mają bowiem dla Ciebie wibratory od We-Vibe i wielu innych marek, które dbają o namiętność w Twojej sypialni. Poznaj opinie innych klientów i sam dziel się swoimi doświadczeniami w internecie.

TWORZYWO

silikon medyczny

ZASILANIE

akumulator

ŁADOWANIE

kabel USB

CZAS ŁADOWANIA

ok. 90 minut

CZAS PRACY

ok. 2 godziny

WIBRACJE

8 trybów

WODOODPORNY

tak

KOLOR

fioletowy

Kup już dziś!
PRZEJDŹ DO SKLEPU