świat-we-vibe.pl

We vibe opinie:


Jeżeli chcesz aby Twoja opinia na temat produktu we vibe znalazła się na naszej stronie internetowej, napisz do nas bezpośrednio na adres email: sklep@swiatdoznan.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W treśći proszę zawrzeć swój kometarz oraz ocenę produktu w skali od 1 do 5.
Zdecydowaliśmy się spróbować nowej zabawki We Vibe 4. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, ciekawa alternatywa dla nudnych stymulatorów. Dużym plusem jest dopasowanie do ciała, dobrze ułożony spełnia swoje funkcje, wibracje są bardzo odczuwalne dla nas obojga. Nic nie krępuje ruchów, możliwość wykorzystania w każdej pozycji czyni z We Vibe 4 bardzo dobrą zabawkę. Jeden minus - podczas zabawy, gdy ciała są bardzo zbliżone, trudno jest sterować pilotem bezprzewodowym, trzeba nim wręcz nakierować na urządzonko, aby wprowadzić zmiany. Poza tym minusem, same superlatywy.
Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że opinia przyda się innym parom poszukującym ciekawych rozwiązań.

Ania i Dawid
Kupiłem mojej pannie na dzień kobiet. Trochę mnie poniosło z sianem i dostałem niezłą bure za to ale raz się żyje. Na początku niby nie używała, ale przecież widziałem że rozpakowane. Potem lekko „podchmielona” na imprezie wygadała się przy znajomych jaka to zajebista sprawa. No i spróbowaliśmy. Najpierw nie mogliśmy się z tym cudem zgrać i trochę było skrępowania. Teraz jesteśmy na etapie eksperymentowania. Świetna sprawa.

Walders


mi ten wevibe specjalnie nie lezy ale moja go uwielbia. Fajna jest za to zabawa w pana i słuzacom. Ona sobie go wklada a ja rzadze pilotem.

Michu


Jesteśmy małżeństwem od 12 lat i mamy 2 dzieci. Po jakimś czasie nasz seks stał się nudny i mechaniczny. Wpadliśmy na pomysł żeby wprowadzić jakieś urozmaicenie. W Cosmopolitanie przeczytałam artykuł o produktach We Vibe, pokazałam mężowi i postanowiliśmy sobie sprawić We Vibe II. Zabraliśmy go na wakacje, a dzieci zostawiliśmy u dziadków. Nie będę się wdawać w szczegóły, ale muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona. Niedawno kupiliśmy We Vibe 3 zachęceni nowymi możliwościami. Nie mogę się już doczekać urlopu ;)

Ania&Piotr


Długo się zastanawiałam nad różnymi gadżetami i na wieczorze panieńskim kumpeli mnie wzięło. Dostała właśnie We Vibe 3. Nie bardzo mi się podoba pomysł z używaniem we dwoje i cena jest duża (ponad 300PLN) ale jakoś wysupłałam zaskórniaki i się odważyłam :) Powiem Wam szczerze że jest rewelacja.

Edzia


Można powiedzieć że jesteśmy śmiałymi eksperymentatorami, w łóżku i poza nim. Trochę przerażała nas na początku cena, ale na sklepie tak go zachwalali więc kupiliśmy i nie żałujemy tych pieniędzy. Polecamy.

Zuza i Zbyniu


Mój chłopak miał taką fantazję żeby pójść ze mną do kina czy restauracji a ja miałabym w majteczkach włączony wibrator %] Zależało mi na nim więc po długich namowach się zgodziłam. Chodziło o to żebym się podnieciła w jakimś miejscu publiczny i faktycznie tak się stało. Poszliśmy do kina. Ledwo wyrabiałam. Później zerwaliśmy i zostałam z We-vibem. Coś straciłłam, ale coś zyskałam. Aż tak nie żałuję ;)

Agatka